Forum zespołu Turok


#1 2008-07-15 18:41:03

Mr.Dobra Rada

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2008-07-15
Posty: 1
Punktów :   

NO tak jakby...

"Trafiłem" na Turok jak oglądałem występy trójmiejskich kapel na youtub'ie.
Później przez google odnalazłem waszą stronę...

No i tak ,zespół wypadł w moich oczach poytywnie.
Macie to tzw. "Jajo" czego brakuje innym.
Wokal ujął mnie od razu, jest agresywny z dość specyficzną barwą.
Basista to czyste zuo xD Moim zdaniem mocna strona zespołu (nie lubię "drewna" na scenie dlatego na Basie od razu mi się oko zawiesiło xD).
Teraz widzę, że do składu dołączyła druga gitara ( i bardzo dobrze, bo wydawało mi się ,że ścieżki były dość surowe ,no ale przecież nie można i growl'ować i ogrywać w tym samym momencie jakichś rozbudowanych partii, zatem myślę ,że to wyjdzie tylko na dobre : )).
Wszystko cacy... i tu zaczyna się problem.
Słabą częścią zespołu jest pan 4/4... Tya ; D Poważnie i od serca - Zróbcie coś z perkusją bo uziemia cały zespół. Nie chce tu krytykować ,ale może perka nie nadaje się do takich klimatów. Takie coś to ja raczej widzę w lżejszej muzyce ,jakieś reggae... Jak oglądałem materiał z WOŚP'u to myślałem ,że kipne.(partia do złudzenia przypominała mi tą którą grały te zabawkowe małpki z talerzami na rekach x D...).No chyba ,że w Kartuzach niema innych bębniarzy ;p...
To tyle ,zespół trzyma poziom ,ale niestety macie słabe ogniwo które konkurencja na pewno wykorzysta.
Nie dawajcie takiej szansy ; ) ( komentarz odnośnie perkusisty dotyczy nagrania z WOŚP'u. Nie wiem czy zrobił w tej chwili postępy ,w każdym razie miejcie to na oku. Dobra muzyka to profesjonalna muzyka, a profesjonalna muzyka wymaga umiejętności ; D...). Od teraz będę śledził rozwój zespołu.Czekam na kolejne występy : ) Pozdro!

Offline

 

#2 2008-07-21 15:54:31

VTEC

Czlonek zespolu

Zarejestrowany: 2008-02-02
Posty: 33
Punktów :   

Re: NO tak jakby...

Witam.
Perkusista z materiału video jest w zasadzie gitarzystą innego zespołu. Mieliśmy wielkie szczęście w nieszczęściu - nasz perkusista w wyniku wypadku nie mógł zagrać z nami więc poprosiliśmy kolegę by go zastąpił. Nowy perkusista wali w bębny na naszych próbnych MP3, które umieszczone zostały na stronce. Zachęcam do ściągnięcia. Są to tylko 30-sekundowe kawałki dwóch utworów. Jest to muzyka jaką obecnie tworzy Turok. Co do gitarzysty drugiego - on rownież nie mógł zagrać na koncercie... Zespół był jak widać bardzo osłabiony. Obecnie zmieniłem swój wokal więc proszę o opinię czy nadal się podoba.
P.S. nie stosuję żadnych modulatorów jak to niektórzy podejrzewają Pozdrawiam

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.smoczalanca.pun.pl www.rootband.pun.pl www.shitpower.pun.pl www.ligaskalh.pun.pl www.superskuter.pun.pl