Forum zespołu Turok

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

#1 2008-09-15 12:58:51

Blondas

Admin, czlonek zespolu

Skąd: Kartuzy
Zarejestrowany: 2008-02-02
Posty: 36
WWW

Wideo-klip

Trzeba sie wziasc hardo za klipy a dokladniej chodzi mi o ten ktory ma byc krecony
w lesie. jest juz zimno w nocy sa przymrozki i jak dalej bedziemy zwlekac to w przyszlym roku nie nakrecimy
tego:(



co do klipu na probie to chodzi mi o takie wykonanie jak to zrobiono na tym filmiku
http://revver.com/video/314402/zombie-walk-warsaw-2007/
na ostatniej probie rozmawialem z toba na ten temat o kolorystyce i dodatkowych szumach na wizji.
co ty o tym myslisz?


wejdz na to i moze cie to natchnie;)
http://www.darkwatersentertainment.com/teaser2.html

Offline

 

#2 2008-09-15 13:52:09

VTEC

Czlonek zespolu

Zarejestrowany: 2008-02-02
Posty: 33
Punktów :   

Re: Wideo-klip

jest tam nałożonych kilka efektów. Nie wiem czy posiadam efekt taki jak tam, że to wygląda jakby ktoś kamerą nagrał to jak leci z tv (poprzeczne gęste paski) za to miganie i niestateczność obrazu nie stanowi problemu. Zastanawiam się jeszcze czy mój komp pociągnie wszystkie te efekty jak nałożę tego wpizdu i jeszcze troche to ciekawe czy nie bedzie "klatkował" wtedy nie klatkował ale też mniej efektów wrzucałem... bądźmy dobrej myśli nie ?

co do drugiego linku to taki zielony kolor to też nie problem

Ostatnio edytowany przez VTEC (2008-09-15 13:56:39)

Offline

 

#3 2008-09-16 08:07:11

Blondas

Admin, czlonek zespolu

Skąd: Kartuzy
Zarejestrowany: 2008-02-02
Posty: 36
WWW

Re: Wideo-klip

bardziej chodzi mi o:
np.
1 scena: rzut kamery na zakrwawiona łopate jak ocieka z niej krew.
2 scena: jak byczek idzie przez las na pagurku(do okoła mgła i z drogiej strony swieci na niego halogen co uniemozliwia jego rozpoznanie dzieki czemu dodaje to wiecej zainteresowania i lekiej grozy)
3 scena: byczek kopie w ziemi
i to byl by wstep. tak mysle mozna wykozystac w tel ta sama muzyke co jest na filmie.
4 scena: zaczynasz wychodzic z ziemi i glowne ujecie jest na twoja twaz gdy plujesz krwia (rozpoczyna sie nasza piosenka crosadis)
5 scena: ...

miedzy scenami w wstepie mysle ze moglibysmy zkopiowac przejsca z jednej sceny do drogiej.

mysle ze dobrym pomyslem bylo by gdybysmy staneli na pagorku w lesie i swiatlo oswiatlalo nas z tylu
aha dodam rowniez, ze to wszystko milo byc krecone w nocy. bylby lepszy klimat.
tylko zobaczymy jak matka natura nam pozwoli to nakrecic.

Offline

 

#4 2008-09-16 08:56:19

VTEC

Czlonek zespolu

Zarejestrowany: 2008-02-02
Posty: 33
Punktów :   

Re: Wideo-klip

też już myślałem o czymś takim i chciałem uzyskać efekt jak w filmach "z archiwum x" - światło nocne było niebieskie. Czyli to światło za nami musi być ciemno niebieskie zeby utrzymać nocny klimat. Mam nawet specjalne filtry na halogen dające taki kolor tylko jest jeden problem... Skąd wziąć tyle prądu na 500W halogen? trzeba by znaleźć takie miejsce w którym mogło by stać auto i wykorzystać jego światła.
Teraz coś z zupełnie innej beczki - na płytach moich są jakieś lajtowe kawałki które ojciec potrzebuje "na wczoraj" jako ścieżki pod film z wesela. Jak dziś je zapomnisz to będziesz naginał do Kartuz z buta Ojcec najpierw zabije mnie, a potem Ciebie  więc radzę nie zapomnieć. Zrobiłem fotki mięsa więc weź laptopa.

Offline

 

#5 2008-09-16 09:31:49

Blondas

Admin, czlonek zespolu

Skąd: Kartuzy
Zarejestrowany: 2008-02-02
Posty: 36
WWW

Re: Wideo-klip

upssss...

Offline

 

#6 2008-09-16 10:49:01

VTEC

Czlonek zespolu

Zarejestrowany: 2008-02-02
Posty: 33
Punktów :   

Re: Wideo-klip

to zasuwacie przez Kartuzy bo to nie żarty   Teraz tak : jutro lecisz do tej szkoły... ale prace kończysz o 15 nie? Ja bym skończył też o 15 a w sopocie zlądował pewnie dopiero po 16 więc może by pasiło co?

Offline

 

#7 2008-09-17 09:58:10

Blondas

Admin, czlonek zespolu

Skąd: Kartuzy
Zarejestrowany: 2008-02-02
Posty: 36
WWW

Re: Wideo-klip

oto scenariusz:


1 scena: byczek idzie kamera na łopate (stopy, idzie i ciagnie łopate)
2 scena: z  daleka byczek idzie (poświata)
3 scena: byczek wbija łopate w ziemie
4 scena: (z daleka) byczek chwyta worek z Witkiem (trzy różne ujęcia)
5 scena: byczek zakopuje worek. (górka ziemi – nabiera, widac spadająca ziemnie)
6 scena: byczek odchodzi (poswiata)
7 scena: liscie się ruszaja, wychodzi reka
8 scena: witek wyczołguje się i reszta(poswiata)
9 scena: zbliżenie witka twazy i ryk
10 scena: (zaczyna się piosenka)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.prawowspia.pun.pl www.dasta.pun.pl www.scene-forum.pun.pl www.gildiabutelkarzy.pun.pl www.meskiwzrokwdamskikrok.pun.pl